FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11721503
nr 1172 1503
CHAIRS
4 pcs, late 19th century, wear, lagade.
4 st, Sent 1800-tal
Condition: slitage, lagade
800
SEK 200
Monday Mars 26 2018
at 18:42:34
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)